Spotkanie ze Sławomirem Cenckiewiczem

Nie jestem pewien, gdzie termin "klasa średnia" pochodzi. Nigdy nie pamiętam, używając go w żadnych rozmowach, jakie kiedykolwiek miałem. W rzeczywistości, tylko czas słyszę zdanie jest, kiedy jakiś polityk jest speaki ... nie jestem pewien, gdzie termin "klasa średnia" pochodzi. Nigdy nie pamiętam, używając go w żadnych rozmowach, jakie kiedykolwiek miałem. W rzeczywistości, tylko czas słyszę zdanie jest, kiedy jakiś polityk mówi. Z kontekstu wypowiedzi, jestem pewien, on lub ona nie wie, co oznacza sformułowanie, albo. Moja żona i ja rozmawialiśmy o tym po prostu w ubiegłym tygodniu. Rzecz w tym, że nie potrafił zrozumieć to, czy jesteśmy z klasy średniej? A jeśli jesteśmy z klasy średniej, co w świecie to znaczy? A kiedy mamy studia? W liceum, nie był ani w połowie mojej klasy, ani w górnym końcu. Niestety, nawet nie są w końcu w moim ukończeniu klasy, aby ktoś pokazał mi, że drobne wyróżnieniem. Moja kariera edukacyjna nie jest aktem klasy, aby się upewnić. Rozumiem, co to słowo "middle" oznacza. I wiem, że słowo "klasa". Co to znaczy, kiedy je zarówno ze sobą i używać go w zdaniu? Kiedy jestem w środku projektu, nie jestem na początku i na końcu jest daleko kawałek dalej. Kiedy słyszę słowo klasy, myślę o pracy domowej, nauczycieli i cały ten jazz. Kto chce być nastolatką za drugim razem? Mam już dość, że w moim życiu.

Share on Facebook
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, News i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>