Apel

Zawsze myślałem o tym, co to będzie jak być bogatym. Chyba, że ​​wygrać na loterii gdzieś, z których nigdy nie gram, możliwość dla mnie, aby stać się bogatym jest absolutnie zdalnego. Mam Bett ... Zawsze myślałem o tym, co to będzie jak być bogatym. Chyba, że ​​wygrać na loterii gdzieś, z których nigdy nie gram, możliwość dla mnie, aby stać się bogatym jest absolutnie zdalnego. Mam większe szanse na wybranego prezydenta Stanów Zjednoczonych im stać się bogatym. Kiedyś myślałem że jest rabuś będzie droga do bogactwa i sławy. Po namyśle zdecydowałem, że nie zrobi się bardzo dobrą rabusia. Nienawidzę maskach. Lat temu, miałem możliwość wyboru między inteligencją i urodą, a jak każdy może zobaczyć, kto spojrzał na mnie, ja wybrałem to drugie. Gdybym był rabuś, będę musiał ukryć najcenniejsze. Co to za bzdury by to było? Inna droga do bogactwa i sławy, przynajmniej w moim myśleniu, miał stać się jednym z tych kaznodziejów w telewizji. Te stare chłopcy w telewizji musi być bogaty; po wszystkich, wszyscy mówią o pieniądze, pieniądze, pieniądze. Słuchanie niektóre z nich, można by pomyśleć, słuchałeś religijnej Donald Trump..

Odwróć flopping odnosi się do zmiany stanowiska te na problem. Społeczeństwa w ogóle nie lubi polityków, którzy flip flop na swoich pozycjach, w części, ponieważ zakładają, że odbywa się w sposób nieuczciwy dla poli ... Odwróć flopping odnosi się do zmiany stanowiska te na problem. Społeczeństwa w ogóle nie lubi polityków, którzy flip flop na swoich pozycjach, w części, ponieważ zakładają, że odbywa się w sposób nieuczciwy z powodów politycznych sama, a po części dlatego, że proste, lubię wiedzieć, co kandydat na urząd publiczny oznacza. My, wyborcy, się zastanawiać, czy polityk ma żadnych prawdziwych przekonań, ani żadnych integralności. Problem polega na tym, że etykieta jest stosowana flopping klapki na oślep. Jeśli kandydat zmienia swój umysł z jakiegokolwiek powodu, uznaje się za brak integralności i spójności. Ale jest to zawsze źle, gdy politycy zmieniają swoje stanowiska w kwestiach? Zdecydowanie nie. Właściwie, kandydat na prezydenta John McCain po prostu złożył oświadczenie, że było gorzej niż nawet nieszczere flip flop w sprawie stanowiska. "Nigdy nie zmieniło żadnego z moich pozycji" on dumnie powiedział w wywiadzie. Przypuszczam, że to było odróżnić się od innych kandydatów, którzy zmienili zdanie, ale to, co straszne do dumy! Po kilkudziesięciu latach na scenie politycznej chwali, bo niczego się nie nauczył, aby zmienić zdanie w każdej sprawie? Wydaje się, że jest przekonany, że zorientowali się, całą prawdę w latach siedemdziesiątych. Pomyśl o tym. Pomyśl o wszystkich swoich opinii od lat wstecz. Czy zgadzasz się z nich wszystkich jeszcze? Psychicznie zdrowi ludzie rosnąć i dojrzewać. Zmiana własnego zdania i opinie w zależności co się dowiedziałem i doświadczenie jest tego częścią. Oczywiście, niektóre konsekwencja w jedynek myśli i poglądów jest normalne w racjonalny osoby, przynajmniej krótkoterminowym. Ale nigdy się nie zmienia swego umysłu niemal na pewno oznacza, zamknięty umysł, i / lub niechęć do nauki. Potraktuj to jako kwestię prawdopodobieństwa. To nie jest zbyt prawdopodobne, że nie było nic nowego dowiedział się lub doświadczył w ciągu trzydziestu lat, które mają wpływ na sposób myślenia osoby, prawda? Ale nawet jeśli prawdziwe w przypadku McCaina, jego oczywiste, duma z pobytu jest wciąż ten sam problem. Załóżmy, odkrywa coś nowego, że należy uczynić go zmienić pozycję? Aby utrzymać swój status "non-flip-flopie", on po prostu zignorować?

Share on Facebook
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>