Zaproszenie na Marsz Niepodległości

Oczekują oni, że przepisy, które zmniejszają kary za łamanie pracy, za łamanie giełdowych, za zatrudnianie naruszeń, za łamanie przywozowych i wywozowych. To, co jest działaniem, które wspierają firmy korzyści, ale boli nasze społeczeństwo. To jest interes, który podpiera się naszym politykom i legislators.Laws, które chronią środowisko zawsze będzie sprzeciwem tych kapitalistów. To dlatego, że jest tańszy w produkcji, bez przepisów, które uniemożliwiają ekologicznej dewastacji na Ziemi. Przepisy, które chronią konsumentów przed niebezpiecznymi żywności i leków, lub z produktów niezdrowych, będzie przeciwieństwie przez kapitalistów, jak również. Przepisy te spowolnić ich prawa profits.Labor które chronią unionizing i organizacja pracownik będzie przeciwna, też. Po ataku w każdej części społeczeństwa, kapitalistów wreszcie wspierać wojnę. Bogaci będzie znaleźć nowe rynki zbytu dla swoich firm inwestycyjnych i nowych kontraktów broni dla swoich zakładów produkcyjnych. Zanik środowiska, wykorzystywanie pracowników, wojny - są to niezaprzeczalne aspekty kapitalistycznych rule.We żyć w świecie, gdzie kapitaliści podtrzymać polityka dla własnego zysku. Nie inaczej niż w świecie, gdzie arystokraci wesprzeć króla dla ich interesów. Ich wysiłki, aby rząd wyglądają uzasadnione i użyteczne dla ludzi. Ale to tylko, by nas oszukać, a do nas, że państwo naprawdę uważa, nasze interesy. W rzeczywistości, rząd uważa, tylko interesy tych, którzy dają go power.Punkerslut,

Ta konkretna usługa daje dostęp do Pensylwanii rekordy aresztowania poprzez wyszukiwanie oparte nazwa. Zarejestrowanych i nie zarejestrowani użytkownicy mogą uzyskać dostęp do tej usługi online, który będzie kosztować 10 $ za nazwą. Większość firm w stanie skorzystać z tej usługi, w ramach ich process.For przesiewowych pracy tych, którzy często przeszukiwać karalności, bardziej realną opcją jest również dostępne. Obecnie liczba karnych witrynach wyszukiwania danych stale rośnie. Te komercyjni dostawcy informacyjne zaczynają się zdobyć wiele uwagi w Internecie z rodzaju usługi mają do zaoferowania. Jedna z nich jest zdolność do uruchamiania wyszukiwanie w bazie danych, który obejmuje szeroki zakres miejscach, a nie tylko Pensylwania. Kiedy zrobić sprawdzenie, to w gruncie szukają cały kraj do wszelkich istniejących danych karnych. Niektóre usługi są nawet w stanie dostarczyć informacji kryminalnych z Kanady i Guam.Furthermore opcja jednorazowa płatność ma również to bardziej praktyczne rozwiązanie dla wielu świadomych finansowo osób. W zamian otrzymasz nieograniczony dostęp do bezpłatnych rejestrów aresztowania publicznych bez kłopotów z ukrytych opłat i dodatkowych opłat. I pełnego zwrotu lub gwarancji zwrotu pieniędzy, naprawdę nie ma powodu, aby taka oferta przejść nawet nie próbuje go. Jeśli wydajność i funkcjonalność są po, to ten rodzaj usług jest dla Ciebie.

Share on Facebook
Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Zaproszenie na Marsz Niepodległości

 1. Panie Kornelu, obawiam się jatki antygejowskiej lub antyaborcyjnej, w czym nie chciałbym uczestniczyć. Niestety organizatorzy nie ograniczyli haseł Marszu wyłącznie do tematu niepodległości. Czy w takich okolicznościach zagwarantuje Pan, że nie ma prowokatorów po obu stronach, a wręcz nasłanych z jednego ośrodka ? Przecież prowokacja to podstawowe narzędzie ludzi, którym nasza niepodległość jest solą w oku.
  Pozdrawiam serdecznie, Zbyszek Lisiecki

 2. albert łyjak pisze:

  Marsz Niepodległości musi kojarzyć się dla wszystkich Polaków w sposób jednoznaczny.Jest to Narodowe Święto Niepodległości dla upamiętnienia rocznicy odzyskania przez Naród Polski niepodległego bytu państwowego w 1918 roku ,po 123 latach od rozbiorów dokonanych przez Austrię, Prusy i Rosję. Dzień 11 listopada ustanowiono Świętem Niepodległości dopiero ustawą z 23 kwietnia 1937 roku(Dz.U. z 1937 r. Nr 33, poz. 255), czyli prawie 20 lat po odzyskaniu niepodległości i do czasu wybuchu II wojny światowej święto obchodzono tylko dwa razy – w roku 1937 i 1938.
  Podczas okupacji hitlerowskiej w latach 1939–1944 oficjalne lub jawne świętowanie, podobnie jak i każde inne przejawy polskości, było niemożliwe.W czasach PRL również.Wielokrotnie organizowane w całym kraju przez opozycję manifestacje patriotyczne były tego dnia brutalnie tłumione przez oddziały ZOMO, a ich uczestnicy aresztowani przez Służbę Bezpieczeństwa.
  Jak widać niewiele się zmieniło a obrońców pamięci narodowej i prawdy nazywa się faszystami…..to już było,typowa terminologia i metoda bolszewicka.
  Dlatego przywrócenie rangi i prawdy o 11 listopada nie może opierać się na manifestacji w Warszawie,to tylko sprzyja propagandzie tych wszystkich którzy wolą wszelakiego typu „międzynarodówki” od bytu państwowego.Marsz Niepodległości powinien odbywać się w każdym polskim mieście,miasteczku,wsi….Organizujmy Marsze u siebie,tylko w ten sposób,szeroki,społeczny,ogólnopolski ,nie damy sobą manipulować.

  • Alina Jaremkiewicz_Bąk pisze:

   Zgadzam się z Tobą, faktycznie organizowanie marszu tylko w Warszawie (chociaż jest to wyjątkowo symboliczne miejsce dla lat 1918-20) jest dosyć ryzykowne, zwłaszcza w sytuacji tak beznadziejnej jak teraz. Jednak ponieważ we Wrocławiu nic nie słychać o żadnym marszu mam nadzieję, że spotkamy się w kościele na Piasku o godz. 18.30.
   Pozdrawiam serdecznie i DO ZOBACZENIA
   Alina

 3. albert łyjak pisze:

  Napisałem powyżej o organizowaniu Marszów w każdym mieście,miasteczku,wsi….ale jak się okazuje nie jest to takie łatwe i proste.Jest takie jak było w komunie np. Marsz w Katowicach uznano za nielegalny? http://www.kpn-1979.pl/news.php?readmore=350
  To jest ta nasza wolność…

 4. Alina Jaremkiewicz_Bąk pisze:

  W Katowicach na maszerujących patriotów najeżdżały samochody policyjne, a we Wrocławiu zatrzymano autokar z osobami powracającymi z Marszu Niepodległości z Warszawy. Na Psim Polu czekało już na nich kilkanaście samochodów policyjnych. Kazano wszystkim wysiąść z autokaru, następnie przystąpiono do sprawdzania dokumentów i spisywania oraz fotografowania pasażerów!!!!!!!
  Dla tych, którzy zmuszeni byli podróżować w stanie wojennym takie metody upokarzania ludzi i okazywania siły są bardzo dobrze znane. Tylko ile to jeszcze będzie trwało?

 5. albert łyjak pisze:

  W stanie wojennym na Psim Polu stała również blokada i każdy autobus rewidowano,codziennie jeździłem przez tą blokadę do pracy, czyli znowu coś w rodzaju déjà vu.Myślałem jednak,że nigdy nie zobaczę w swoim życiu czegoś takiego. Dziwne jest jednak to,że nie ścigają organizatorów kontrmanifestacji i to ,że dostali na nią pozwolenie.Skutki takiej zgody i konfrontacji nawet dziesięciolatek mógłby przewidzieć.Ponownie powracamy do tych samych metod i „wartości” i ponownie społeczeństwo osiąga ten sam stopień zdemoralizowania.Dzisiaj ludzie,którzy służą ogółowi z oddaniem i uczciwością,którzy próbują zrozumieć przyczyny trapiącego nasz kraj zła i próbują wskazać właściwe środki zaradcze,powinni być przez ogół współobywateli wspierani,szanowani.U nas prawie zawsze dzieje się na odwrót.Zaszczyty i poklask zbierają miernoty,kłamcy,manipulatorzy,cwaniacy.Takie mamy społeczeństwo,które wybiera taką a nie inną władzę,podobną do siebie samego i wszystko pozostałe ,co złe, z tego wynika.

 6. albert łyjak pisze:

  Mała uwaga po Marszu.Już w czasach stalinizmu – lata 30-te – do -1956r. polską prawicę nazywano faszystami,nazistami i wtedy była to stalinowska prowokacja. Dzisiaj Polskę Patriotyczną,Wolnościową, Prawicową – nazywa się faszystami itd. Jest to celowa prowokacja rodząca nienawiść,kłamliwe postkomunistyczne słowa,którymi karmi się nas,aby nas podzielić i odsunąć od problemów istotnych,ważnych.Każdy musi zadać sobie pytanie:Kto dzisiaj niszczy Polskę i do czego to doprowadzi? http://vod.gazetapolska.pl/689-tylko-u-nas-wstrzasajaca-rozmowa-z-pobitym-przez-niemcow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>