List Otwarty Solidarnych 2010 do celebrytów

Jest to bardzo ważne, ponieważ zmniejsza konieczność stosowania jakiejkolwiek pamięci ogóle. Bo to, co powiedziałem wczoraj, nie ma znaczenia dzisiaj. Nie muszę pamiętać, co mówiłem wczoraj. Jeśli chcę wiedzieć, co powiedziałem wczoraj, muszę się tylko dzisiaj kolejną ankietę i rozstrzyga sprawę. Być może najważniejszym widok z politykiem jest, ?? jutro może nigdy nie nadejść. ?? Nie muszę się martwić, że to, co mówię dziś dogoni mnie jutro, z prostego powodu, jutro może nigdy nie nadejść. Jeśli nie przychodzi, więc co. Wezmę ankietę jutro, aby dowiedzieć się, co muszę powiedzieć jutro. Myślę, że jest coś do tego mechanizmu wyborczego. Nie muszę się martwić o nic; wszystko, co musisz zrobić, to po prostu przyjąć kolejną ankietę. Wiem, że to może być trochę mylące, ale wyjaśnić, że zamieszanie biorąc kolejną ankietę. To jest zawsze ostatni sondaż, który naprawdę się liczy. Na szczęście, jeśli chodzi o Boga, prawdy nie zmieni się z dnia na dzień następny. Co dziś jest prawdą, było prawdą wczoraj, prawda jutro będzie. Możesz na to liczyć. ?? Jezus Chrystus ten sam wczoraj i dziś, i na wieki ?? (Hebrajczyków 13: 8 KJV). Zawsze mogę liczyć na Boże jest prawdą, z Jego Słowem, ponieważ Bóg nigdy się nie zmienia.

A jeśli wziąć pod uwagę różne usługi informacyjne świadczone przez rząd, coraz trzymać wolnych rejestrów publicznych jest zasadniczo aresztowania stał się prawie bez wysiłku zadanie. W Stanu Pensylwania, na przykład, to odpowiedzialność spoczywa na Pennsylvania State Police Central Repository.If pan przeprowadzić niekaralności, możesz to zrobić za pomocą policji stanowej ?? s serwis online znany jako Pennsylvania Dostęp do Karny System Historia.

Share on Facebook
Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>