Widziałem naziola – czyli 11.11.11 okiem blogera

Bo chociaż środki dojściu do władzy różnią, nadal metoda orzeczenia jest praktycznie taka sama; tych, którzy są wybierani działać tak, jakby łamanie w woły; tych, którzy są zdobywcami zrobić t ..." Bo chociaż środków pochodzących do zasilania różnić, jednak metoda rozstrzygnięcia jest praktycznie takie same; tych, którzy są wybierani działać tak, jakby łamanie w woły; tych, którzy są zdobywcami sprawiają ludziom swoje ofiary; tych, którzy są dziedzicami zamierzają traktować je tak, jakby były ich naturalne niewolnicy. "- Étienne de La Boétie, 1548" Rozprawa o Ochotniczej niewoli "Aby zostać wybrany, polityk musi mieć wiele głosów, aby ta, czego potrzebują. . środki finansowe na ich wybory do wszystkich polityków, pierwszy bodziec jest taki:. potężna kampania, która może zniszczyć każdego przeciwnika z odpowiednich połączeń do mediów i publikacji, każdy polityk może zostać wybrany na I to nie chodzi o połączenia, tak wiele. jak chodzi o zakup tych connections.When politykiem zostaje wybrany, nie widzą go jako zwycięstwo narodu ich wyborze. Widzą go jako zwycięstwo bogatych wspieranie ich kampanii. Gdy ten polityk głosów dla rachunku aby stać się prawem, nie myśli o ludzi;. myślą o tym, kto je w biurze, ich bogatych elit donors.Business i korporacje oddać miliony na kampanie polityczne Czego oczekują w zamian oczekują oni prawo być przekazywane? że im służyć. Oczekują oni, że przepisy, które zmniejszają kary za naruszenie przepisów ochrony środowiska.

Share on Facebook
Ten wpis został opublikowany w kategorii News i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Widziałem naziola – czyli 11.11.11 okiem blogera

  1. albert łyjak pisze:

    Po raz kolejny dowiedziałem się,że jestem faszystą.Prawdziwymi Polakami jest oczywiście towarzysz Kalisz,towarzyszka Szczuka i inni tego pokroju…..oczywiście nie zapominajmy o innych patriotach Jaruzelskim,Michniku……Myślę sobie ,że zamiast bycia w tym otoczeniu to jednak wolę być faszystą,kibolem,reakcjonistą…..

  2. liza pisze:

    Jeśli faszysta, kibol, reakcjonista i tym podobne „monstrum” to Ty, to Wy, to ja jestem za taką Polską. A tym co tworzą polskie z o.o. nie dajmy się prowokować. Patriotyzm mamy w sercu nie na publicznej tapecie. Obawiam się jednak, że za nasze, Wasze czyny rozsądzi jedynie historia….
    Podrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>